Policja w Phuket przechwytuje 69 rur wydechowych i 19 zmodyfikowanych motocykli w ciągu dwóch dni

Phuket -

W sumie w ciągu dwóch dni w Phuket skonfiskowano 69 rur wydechowych i 19 zmodyfikowanych motocykli po nielegalnych wyścigach motocyklowych.

Policja Regionu 8 powiedziała Phuket Express w piątek (7 lipca).th), że wielu mieszkańców skarżyło się na wyścigi motocyklowe, które stały się uciążliwe dla społeczeństwa. Policja w Phuket rozprawiła się z motocyklistami od 5 lipcath do lipca 7th, 2023. W ciągu dwóch dni skonfiskowali łącznie 69 rur wydechowych i 19 zmodyfikowanych motocykli.

Według policji w Phuket wyścigi motocyklowe na drogach publicznych są nielegalne. Większość motocyklistów to nastolatki. Rodzice powinni być świadomi swoich dzieci, aby uniemożliwić im robienie czegokolwiek, co jest nielegalne. Wyścigi motocyklowe mogą również prowadzić do utraty życia.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.