Mężczyzna aresztowany po tym, jak groził żonie bronią w Thalang, Phuket

Thalang –

Nietrzeźwy mężczyzna został aresztowany po tym, jak groził swojej żonie bronią w Thalang.

pol. Pułkownik Pisit Chuenpeth, nadinspektor policji w Thalang, powiedział Phuket Express, że otrzymali raport od pani Nooeuerb Singin w niedzielę (9 lipca). Powiedziała policji, że jej nietrzeźwy syn, pan Teerayut „Khun” Singin, groził swojej żonie bronią w domu w Thep Krasattri.

Policja przybyła do domu i znalazła pana Teerayuta w samochodzie przed domem. W jego samochodzie znaleźli ręcznie robiony pistolet. Został przewieziony na komisariat policji w Thalang.

Teerayut przyznał się policji, że przed incydentem zażywał nielegalne narkotyki. Postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania broni palnej bez pozwolenia, publicznego noszenia broni bez uzasadnionego powodu oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem metamfetaminy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.