Morning Fire Guts Bar na Bangla Road w Patongu, bez obrażeń

Patong –

Poranny pożar uszkodził bar na Bangla Road w Patongu.

Strażacy z gminy Patong zostali powiadomieni o pożarze w poniedziałek rano (8 lipca) o godzinie 17:10.th) w małym barze na Bangla Road. Na miejsce przybyli strażacy z czterema wozami strażackimi i Phuket Express. Obecny był również pan Chalermsak Maneesri, burmistrz gminy Patong.

Dym został znaleziony wokół obszaru Bangla Road, a ogień został znaleziony w małym barze w rzędzie podobnych lokali, chociaż Chalermsak nie zidentyfikował dokładnej nazwy baru. Dobrzy Samarytanie w pobliżu próbowali pomóc ugasić płomienie, ale nie udało im się to przed przybyciem strażaków. Opanowanie pożaru zajęło około 20 minut, na szczęście nie ma osób poszkodowanych.

Jednak bar doznał znacznych zniszczeń w wyniku pożaru, chociaż od czasu publikacji w prasie trwało dokładne oszacowanie kosztów finansowych. Tajlandzkim mediom nie udało się zidentyfikować właściciela baru. Ogień nie rozprzestrzenił się na wiele pobliskich barów i firm.

Strażacy przypuszczają, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Jednak dokładna przyczyna pożaru jest nadal badana od czasu prasy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.