Slow Loris wrócił do lasu w Phuket – WIDEO

Phuket -

Wędrujący i zagubiony powolny loris wrócił do lasu w Thalang.

Szef Centrum Studiów Przyrody i Dzikiej Przyrody Khao Phra Thaeo, Pongchart Chueahom, powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni o zaginionym powolnym lori przez ratownika z Fundacji Kusoldharm w Mueang Mai w sobotę (8 lipcath).

Złapali powolnego lorisa, który błąkał się po osiedlu w Sri Soonthorn po tym, jak zostali powiadomieni przez miejscowego mieszkańca o zaginionym zwierzęciu.

W niedzielę (9 lipca brth), powolny loris, który był zdrowy, został wypuszczony z powrotem do obszaru Khao Phra Thaeo Non-Hunting Area w Thalang.

Powiązana historia:

Ranne małe małpy zostały uratowane na wzgórzu w Phuket.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.