Dwóch mężczyzn aresztowanych za sprzedaż fajerwerków na plaży Patong

Patong –

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że otrzymała skargi, że fajerwerki były sprzedawane i wystawiane na Patong Beach, co stało się uciążliwością dla mieszkańców i turystów.

Policja Patong przeprowadziła później inspekcję Patong Beach. Aresztowali dwóch Tajów, których policja zidentyfikowała jedynie jako pana Udomdeta i pana Sampana. Zarekwirowano im dwa zestawy fajerwerków.

Zostali zabrani na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzut sprzedaży fajerwerków bez pozwolenia.

Jest to część regularnej walki ze sprzedażą nielegalnych fajerwerków na Patong Beach, jak widać poniżej.

Kobieta została aresztowana za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Gmina Patong ostrzegła opinię publiczną, że żadne fajerwerki ani pływające latarnie nie są dozwolone na żadnym wydarzeniu, chyba że urzędnicy Patong udzielą specjalnej zgody, a kara jest surowo egzekwowana.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.