Zawalił się most wiaduktowy Lat Krabang w Bangkoku, zgłoszono wiele ofiar śmiertelnych i obrażeń

Bangkok-

Budowany wiadukt znajdujący się na On Nut-Lat Krabang Road w Bangkoku zawalił się tego wieczoru, 10 lipca 2023 r., zabijając co najmniej dwie osoby i raniąc osiem kolejnych.

Pan Wisanu Subsompol, Zastępca Gubernatora Bangkoku, powiedział stowarzyszonej tajskiej prasie, że budowany most przewrócił się, podczas gdy w rejonie budowy mostu panował duży ruch. Urzędnicy Bangkok Metropolitan Administration, czyli BMA, potwierdzili co najmniej dwie ofiary śmiertelne i odpowiednie obrażenia, ale ostrzegli, że nie jest to ostateczne, ponieważ trwają poszukiwania osób prawdopodobnie uwięzionych pod gruzami.

Dokładna przyczyna zawalenia prawdopodobnie zajmie trochę czasu, ostrzegli urzędnicy BMA, ponieważ ekipy ratownicze i urzędnicy miejscy rzucili się na miejsce zdarzenia, aby udzielić pomocy. Od czasu publikacji prasy w okolicy działały ciężkie służby ratownicze i ratownicy.

Jest to rozwijająca się historia i zostanie zaktualizowana, gdy więcej informacji nadejdzie od urzędników BMA.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.