Delfin uratowany po tym, jak został wyrzucony na plażę w Phang Nga

Phangnga –

Delfin został uratowany po tym, jak został wyrzucony na plażę w Phang Nga.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że we wtorek (11 lipca)th), że zostali powiadomieni przez miejscowego, że wciąż żywy delfin został znaleziony na plaży w zatoce Laem Sai na wyspie Yao Noi.

Przybyli na plażę, aby znaleźć pasiastego delfina. Na delfinie nie znaleziono żadnych ran i nie było jasne, w jaki sposób został wyrzucony na brzeg. Delfin został zabrany do Sireetarn Marine Endangered Animals Rescue Center w Phuket.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.