Czterometrowy pyton złapany w Patongu

Patong –

Czterometrowy pyton został złapany po zjedzeniu nieznanego zwierzęcia w Patongu.

Pracownik Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w gminie Patong powiedział Phuket Express, że we wtorek (11 lipca)th) zostali powiadomieni przez mieszkańca, że ​​w lokalnym domu znaleziono pytona.

Łowcy węży przybyli do domu, aby znaleźć czterometrowego pytona. Pyton był pełen nieznanego posiłku i nie mógł uciec przed łapaczami węży, w końcu został złapany.

Phuket Express zauważył, że nie wiadomo, co zjadł pyton. Jednak pyton zostanie bezpiecznie wypuszczony z powrotem do pobliskiego lasu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.