Mężczyzna rzekomo groził taksówkarzowi w Phuket mieczem

Phuket -

Miejscowy mężczyzna rzekomo groził taksówkarzowi aplikacji mobilnej mieczem na publicznym parkingu w pobliżu plaży w Thalang.

Niezidentyfikowany taksówkarz aplikacji mobilnej powiedział Phuket Express, że zaparkował swój samochód w parku publicznym w pobliżu plaży Nai Thon w dzielnicy Sakoo we wtorek (11 lipca)th).

Był tam nieznany mężczyzna, który próbował go przegonić, mówiąc, że nie wolno mu tam parkować. Kłócili się, zanim mężczyzna odszedł i wrócił z mieczem. Mężczyzna rzekomo próbował zaatakować taksówkarza.

Taksówkarz powiedział Phuket Express, że ma naklejkę z Biura Transportu Lądowego Phuket (PLTO), aby pokazać, że może pracować jako taksówkarz z zatwierdzonym wnioskiem o prowadzenie pojazdu. Taksówkarz złożył zawiadomienie na policji w Sakoo z dowodem wideo incydentu.

Podobne incydenty:

Kierowcy twierdzili, że kierowca furgonetki turysty nie mógł odebrać pasażerów w porcie i powiedzieli turystce, aby wyciągnęła stamtąd walizkę, jeśli zamierza skorzystać z usług aplikacji.

Taksówkarze w Phuket są proszeni przez urzędników o bardziej uprzejmą postawę po tym, jak zagraniczna turystka została wypchnięta z minivana w Phuket przez kierowców innych samochodów dostawczych działających w porcie Phuket Rassada.

Lokalny taksówkarz rzekomo zaatakował i wskoczył do taksówki z aplikacją mobilną z zagranicznym pasażerem w dzielnicy Thalang.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.