Rosjanin ukarany grzywną w wysokości 2,500 bahtów za jazdę pod prąd na drodze jednokierunkowej na Starym Mieście w Phuket – WIDEO

Phuket -

Rosjanin został ukarany grzywną w wysokości 2,500 bahtów po tym, jak został przyłapany na jeździe z przeciwnej strony na jednokierunkowej drodze na Starym Mieście w Phuket.

Policja drogowa miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (10 lipcath), widziano zagranicznego motocyklistę jadącego pod prąd na Thalang Road na Starym Mieście w Phuket, która jest drogą jednokierunkową.

Rosyjski jeździec został zidentyfikowany przez policję jako Pan Armeekan. Został zabrany na komisariat policji miasta Phuket i usłyszał zarzuty jazdy bez prawa jazdy i został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów oraz lekkomyślnej jazdy, za którą został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów, a także jazdy w złym kierunku, za co został ukarany grzywną w wysokości 500 bahtów . W sumie został ukarany grzywną w wysokości 2,500 bahtów.

Operator wypożyczalni motocykli został ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów za umożliwienie jeźdźcom, którzy nie mają prawa jazdy, prowadzenia motocykli.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.