Dwóch rannych po wypadku motocyklowym na wzgórzu Patong

Patong –

Dwie osoby odniosły obrażenia po wypadku motocyklowym na drodze szybkiego ruchu na Patong Hill.

Major Pairat Jintrapirom z policji w Patong powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku w poniedziałek (10 lipca)th) na skrótowej drodze za Świątynią Tygrysów na Patong Hill.

Policja i ponad dziesięciu ratowników przybyło na miejsce zdarzenia, aby znaleźć motocykl i dwie ranne osoby na zboczu przy drodze.

Oni i motocykl zostali wyciągnięci ze stoku z powrotem na wzgórze, co zajęło około godziny. 36-letni Wuttisak Puttisarn z Chalong złamał żebra, a pani Siyangrak Pimsamut z Kata doznała obrażeń głowy. Obaj zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala.

Burmistrz Patong, pan Chalermsak Maneesri, który później przybył na miejsce zdarzenia, powiedział Phuket Express, że na tej drodze dochodzi do wielu wypadków. Jest to droga skrótu do iz Patong City i wielu użytkowników motocykli korzysta z tej drogi. Chalermsak powiedział również, że miasto stara się ulepszyć drogę, aby była bezpieczniejsza, ale nie wyjaśnił, w jaki sposób.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.