75-letni Francuz pomógł po utracie kontroli nad motocyklem na Starym Mieście w Phuket

Phuket -

75-letniemu Francuzowi udzielono pomocy po tym, jak nie był w stanie zapanować nad motocyklem na Starym Mieście w Phuket.

Policja Turystyczna Patrolu Phuket powiedziała Phuket Express, że w czwartek (13 lipcath), że 75-letni Francuz jechał motocyklem w złym kierunku na Thalang Road na Starym Mieście w Phuket, która jest drogą jednokierunkową.

Policja turystyczna w końcu zatrzymała motocyklistę, zanim doszło do wypadku. Francuski mężczyzna, którego nazwisko nie zostało ujawnione przez policję, powiedział policji turystycznej, że nie jest w stanie zapanować nad swoim motocyklem. Powiedział policji, że został w Rawai i jego przyjaciel został wezwany, aby go zabrać z powrotem.

Jednak policja turystyczna w Phuket nie poinformowała, czy zostaną podjęte przeciwko niemu jakiekolwiek kroki prawne za jazdę motocyklem w złym kierunku.

Rosjanin został ukarany grzywną w wysokości 2,500 bahtów po tym, jak został przyłapany na jeździe z przeciwnej strony na jednokierunkowej drodze na Starym Mieście w Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.