Pickup rozbija się o pomnik bohaterki w Thalang

Thalang –

Kierowca uniknął obrażeń po tym, jak pickup uderzył w pomnik bohaterki w Thalang.

Major Noppadol Tonemanee z policji Thalang został powiadomiony o wypadku w piątek rano (14 lipcath) o 3:30. przy pomniku Thao Thep Krasattri – Thao Sri Soonthorn Heroines na północnym pasie Thep Krasattri Road w Baan Tha Ruea.

Pierwsi ratownicy i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć pickupa, który uderzył w ogrodzenie przy Pomniku Bohaterki.

Kierowca, którego tożsamość nie została zidentyfikowana przez odpowiednie służby, nie odniósł obrażeń. Na tym etapie policja Thalang uważa, że ​​kierowca mógł spać za kółkiem przed wypadkiem.

Policja Thalang poinformowała Phuket Express, że kierowca jest oskarżony o lekkomyślną jazdę i spowodowanie szkód w mieniu rządowym.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.