Kierowca i kierowca ranni po zderzeniu taksówki z ciężarówką i motocyklem w Thalang

FOTO: Newshawk Phuket

Thalang –

Kierowca i kierowca odnieśli obrażenia po zderzeniu taksówki z ciężarówką i motocyklem w Thalang.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w piątek po południu (14 lipca).th) na południowym pasie Thep Krasattri Road w Baan Mak Prok w Mai Khao.

Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli uszkodzoną taksówkę i motocykl tuż przy drodze w pobliżu uszkodzonego słupa energetycznego. Na poboczu drogi znaleźli też uszkodzoną ciężarówkę.

FOTO: Newshawk Phuket

Motocyklista doznał obrażeń nogi i głowy. Taksówkarz doznał obrażeń twarzy. Obaj zostali zabrani do szpitala Thalang, ale nie zostali zidentyfikowani.

Świadkowie powiedzieli, że taksówka uderzyła w ciężarówkę, zanim zderzyła się z motocyklem. Jednak policja sprawdza nagrania z monitoringu w pobliżu, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku i podjąć dalsze kroki prawne.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.