Mężczyzna umiera po uderzeniu spadającym szkłem w Thalang

Thalang –

Kierowca ciężarówki z przyczepą zginął po tym, jak spadły na niego tafle szkła przenoszone przez dźwig.

Kapitan Warawut Sensoap z policji w Cherng Talay został powiadomiony przez miejscowego na budowie hotelu w piątek rano (14 lipca) o incydencie. Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć zaparkowaną ciężarówkę z przyczepą.

Na tyle ciężarówki z przyczepą znaleźli ciało kierowcy ciężarówki, 42-letniego Kittrakorn Puengboon z Nakhon Phanom. Jego ciało zostało zmiażdżone przez dużą taflę szkła. W pobliżu znaleźli ciężarówkę z dźwigiem z dwoma dużymi taflami szkła w dużym pudle.

Świadkowie powiedzieli policji, że pan Jittrakorn dostarczał tafle szkła na plac budowy. Ciężarówka z dźwigiem obsługiwana przez innego kierowcę, którego nie od razu zidentyfikowano, zrzucała zawiesie z hakiem do transportu arkuszy. Pan Jittrakorn zaczepił zawiesie o skrzynię, zanim dźwig nagle się poruszył i skrzynia spadła na niego. Pudełko ważyło sto kilogramów.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnych przyczyn wypadku.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.