Samochód wjechał w słup energetyczny w Wichit

Wichit –

Samochód uderzył w słup energetyczny w Wichit, powodując tymczasową awarię prądu i zamknięcie drogi.

Policja z Wichit poinformowała Phuket Express, że została powiadomiona o wypadku w sobotę rano (15 lipca).th) na Thep Anusorn Road przed stacją benzynową.

Nie zgłoszono żadnych obrażeń, jednak słup energetyczny został złamany. Energia elektryczna została tymczasowo odcięta, a droga zamknięta, podczas gdy pracownicy Urzędu ds. Energii Prowincjonalnej w Phuket zainstalowali nowy słup energetyczny.

Kierowcy samochodu, którego tożsamość nie została zidentyfikowana przez policję, postawiono zarzuty lekkomyślnej jazdy i spowodowania szkód w mieniu rządowym.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.