Kobieta z Korei Południowej w Phuket odbiera sobie życie po kłótni z chłopakiem

Phuket —

Kobieta z Korei Południowej udusiła siebie i swoje dwa koty dymem z węgla, powodując, że wszyscy zginęli w łazience swojego mieszkania na Phuket.

Policjanci z komisariatu w Chalong otrzymali zgłoszenie o zmarłej ofierze około godziny 8 rano w sobotę 16 lipca. Po otrzymaniu zawiadomienia pospieszyli do jej domu w dystrykcie Rawai w dystrykcie Mueang.

Na miejscu zdarzenia policja znalazła ciało kobiety, której nazwisko zostało utajnione przez The Pattaya News do czasu uzyskania zgody rodziny, leżące na plecach w łazience na drugim piętrze. Według doniesień 43-letnia kobieta była obywatelką Korei Południowej. Jej nazwisko zostało utajnione ze względu na delikatność sytuacji.

Podczas badania policjanci stwierdzili, że z jej nosa leci krew. Obok niej znaleziono również dwa martwe koty wraz z żelaznym garnkiem, który według policji był używany przez kobietę do przechowywania płonącego węgla w celu uduszenia się. Na miejscu nie znaleziono żadnych obrażeń ani śladów nieczystej gry. Kobieta została przewieziona do miejscowego szpitala w celu ustalenia dokładnej przyczyny jej śmierci.

Na podstawie wywiadu z południowokoreańskim chłopakiem ofiary, którego nazwisko nie zostało ujawnione, zmarły pokłócił się z nim przed incydentem. Kłótnia dotyczyła braku czasu dla niej, bo pracował w innym województwie.

Przed podjęciem decyzji o odebraniu sobie życia, ofiara pożegnała się ze swoim chłopakiem przez telefon, mówiąc, że chce umrzeć. Następnie jej chłopak pospiesznie wrócił do mieszkania, ale było już za późno.

Ciało ofiary pozostaje w szpitalu w celu przygotowania pogrzebu. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytanów z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.