84-letni mężczyzna znaleziony martwy w Wichit Pond

Wichit –

84-letni mężczyzna został znaleziony martwy w stawie w Wichit.

Porucznik Wuttichai Chanfai z policji w Wichit powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni o incydencie na kanale w wiosce Makham Koo w niedzielne popołudnie (16 lipca).th).

Policja, nurkowie ratowniczi i zespół Phuket Express przybyli na miejsce za domem zmarłego mężczyzny. Jego krewni powiedzieli, że 84-letni Sak Thongbai zaginął od 3:00 w nocy. Sądzili, że pan Sak mógł wpaść do stawu. Znalezienie jego ciała w stawie zajęło około pół godziny i niestety potwierdziło obawy rodziny.

Jego córka, której imienia nie ujawniono, powiedziała, że ​​jej ojciec, Sak, miał osobiste problemy zdrowotne i mieszkał z rodziną. Stwierdziła, że ​​mógł iść do toalety na zewnątrz, zanim wślizgnął się do stawu.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.