Kłótnia Patong Taxi o różnicę w taryfie 44 bahtów z zagranicznym pasażerem staje się wirusowa, kierowca przeprasza

Patong –

Taksówkarz uszkodził ogrodzenie po tym, jak wściekł się na zagranicznego pasażera z powodu kłótni o 44 bahty różnicy w taryfie w Patongu.

Klip wideo stał się wirusowy w mediach społecznościowych w niedzielę (16 lipca).th). Klip wideo zdawał się pokazywać taksówkarza, który kłócił się i próbował zaatakować swojego niezidentyfikowanego pasażera-zagranicznego mężczyznę przed domem. Taksówkarz kopie płot przed domem, po czym pokazuje pasażerowi środkowy palec, po czym odjeżdża.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że cudzoziemiec zarezerwował taksówkę motocyklową za pośrednictwem aplikacji Grab za 56 bahtów. Kiedy dotarli na miejsce, taksówkarz zażądał 100 bahtów, twierdząc, że opłata za przejazd we wniosku jest za niska. Zagraniczny pasażer odmówił jednak zapłaty 100 bahtów, twierdząc, że jest to zbyt drogie. Kierowca taksówki wpadł we wściekłość i kopnął pobliskie ogrodzenie, po czym pokazał pasażerowi środkowy palec.

Taksówkarz został później zidentyfikowany przez policję jako pan Jamnong Salee. Później zgłosił się na komisariat policji w Patong po tym, jak zobaczył siebie w mediach społecznościowych i przyznał się, że stracił panowanie nad sobą przed policją i przeprosił obcokrajowca, który również został przywieziony na posterunek policji w celu złożenia doniesienia o incydencie. Nazwisko i narodowość cudzoziemca nie zostały ujawnione.

Pan Jamnong zgodził się zapłacić właścicielowi domu, którego również nie zidentyfikowano, 1000 bahtów za zniszczone ogrodzenie. Zdjęcie na okładkę zostało zrobione po tym, jak zagraniczny pasażer i Jamnong przeprosili się nawzajem.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.