Zaginiona łódź z Phuket odnaleziona w Phang Nga

Phangnga –

Zaginiona łódź rybacka z Phuket została odnaleziona w Phang Nga.

Szef Parku Narodowego Ao Phang Nga, pan Sak Noo-O, został powiadomiony przez lokalną sieć rybaków o zaginięciu lokalnej łodzi rybackiej z Phuket w miniony weekend.

W poniedziałek (17 lipca brth) zaginioną łódź rybacką znaleziono na wyspie Boi Yai. Łódź należy do mężczyzny zidentyfikowanego jako Mr. Man, lat 68, i została zaparkowana w pobliżu molo w Baan Bang Duk w Mai Khao, na północ od Phuket.

Z powodu silnego wiatru i fal łódź rybacka oderwała się i dopłynęła do Phang Nga. Łódź i silnik nie zostały uszkodzone. Właściciel łodzi był bardzo szczęśliwy, że ponownie połączył się ze swoją łodzią.

Podobne artykuły:

Departament Meteorologiczny ostrzega przed ulewnymi deszczami w większości regionów kraju z powodu burzy tropikalnej Talim.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.