Tajemniczy pocisk przebija szkło w szkole w Phuket

Phuket -

Tajemnicza kula przebiła szkło w szkole w mieście Phuket, gdy uczniowie uczyli się w klasie.

Podpułkownik Jitthiwa Tanawitwilart z policji miasta Phuket został powiadomiony o incydencie z prywatnej szkoły przy Komaraphat Road w Talad Yai w mieście Phuket we wtorek (18 lipca).

Policja przybyła na miejsce zdarzenia w klasie na czwartym piętrze szkoły. Na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń. Nauczycielka, której nazwisko zostało utajnione, która uczyła przedmiotów artystycznych, poprosiła wszystkich uczniów o opuszczenie klasy, podczas gdy policja bada incydent

Na szybie w sali szkolnej znaleziono dziurę po kuli z prochem strzelniczym. Jednak w klasie nie znaleziono kuli. Policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia, kto oddał strzał w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Policja ukryła nazwę szkoły do ​​czasu dalszego dochodzenia, chociaż stwierdziła, że ​​wszyscy rodzice i opiekunowie prawni zostaną poinformowani o incydencie.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.