Przedłużający pobyt Amerykanin aresztowany na lotnisku w Phuket

Phuket -

Przedłużający pobyt Amerykanin został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Urzędnik imigracyjny na międzynarodowym lotnisku w Phuket powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (17 lipcath), zatrzymali Amerykanina przy bramce odlotów w terminalu międzynarodowym. Został zabrany na komisariat policji w Sakoo, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu.

Jego imię i wiek nie zostały jednak ujawnione przez władze lotniska.

Nie było również jasne, jak długo przebywał dłużej ani jak został złapany i aresztowany.

Powiązany artykuł:

Kobieta z Kazachstanu, która przekroczyła limit czasu pobytu, została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Została znaleziona na podstawie fałszywych dokumentów i przebywała na 89-dniowym przekroczeniu terminu pobytu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.