Policja przejęła fajerwerki na plaży Patong

Patong –

Policja Patong przejęła fajerwerki na Patong Beach w ramach regularnej walki z nielegalnymi fajerwerkami.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (17 lipcath) dokonali inspekcji plaży w pobliżu poczty, aby rozprawić się z nielegalnymi fajerwerkami i pływającymi latarniami. Znaleźli fajerwerki ukryte pod krzesłami na plaży. Przedmioty te zostały skonfiskowane, ale nie odnalazły swoich właścicieli.

Jest to część regularnej walki ze sprzedażą nielegalnych fajerwerków na Patong Beach, jak widać poniżej.

Kobieta została aresztowana za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Gmina Patong ostrzegła opinię publiczną, że żadne fajerwerki ani pływające latarnie nie są dozwolone na żadnym wydarzeniu, chyba że urzędnicy Patong udzielą specjalnej zgody, a kara jest surowo egzekwowana.

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Mężczyzna został aresztowany za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.