Zagraniczny turysta rzekomo kradnie pąki konopi ze sklepu Patong

Patong –

Zagraniczny turysta rzekomo ukradł pąki konopi ze sklepu w Patong.

Właściciel sklepu z konopiami indyjskimi w Patong, wsparty nagraniem z monitoringu, powiedział Phuket Express, że we wtorek (18 lipca)th) wieczorem do sklepu z konopiami przyszło dwóch zagranicznych turystów.

Byli zainteresowani konopiami indyjskimi i poprosili pracownicę, aby rzuciła okiem na niektóre z nich. Jeden z nich wziął następnie kilka „pąków marihuany”, zanim schował je do kieszeni. Według nagrań z monitoringu kradł w sumie trzy razy.

Właściciel sklepu z konopiami indyjskimi złożył doniesienie na policję w Patongu i chce, aby cudzoziemiec zapłacił za skradzione „pąki konopi”.

Policja wciąż próbowała zidentyfikować cudzoziemców. Nazwisko sklepu i właściciela zostało utajnione do czasu dalszego dochodzenia.

The Phuket Express zauważył, że pąki konopi są nadal technicznie nielegalne w sprzedaży bez licencji medycznej i powodu, jak pokazano poniżej.

Siedem osób zostało aresztowanych za rzekome nielegalne przetwarzanie pąków konopi na Bangla Road i Soi Sane Sabai w Patong.

Mężczyzna został aresztowany w Patong za rzekomą nielegalną sprzedaż pączków konopi i brak możliwości przedstawienia legalnej licencji na sprzedaż konopi.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.