Kobieta kierująca pojazdem zginęła po tym, jak motocykl uderzył w pickupa w mieście Phuket

Phuket -

Motocyklistka z Mjanmy zginęła na miejscu po tym, jak jej motocykl uderzył w zaparkowaną ciężarówkę w mieście Phuket.

Major Kraisorn Pakarree z policji miasta Phuket został powiadomiony o wypadku na Bangkok Road w pobliżu sklepu Wichit Yan Yon w Talad Yai o godzinie 2:00 w czwartek (20 lipca)th).

Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Tandalai, lat 32, obywatelka Mjanmy. Została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia. W pobliżu znaleźli uszkodzony motocykl i pickupa.

Na tym etapie policja uważa, że ​​Tandalai mógł spać podczas jazdy lub z nadmierną prędkością, zanim uderzył w zaparkowaną furgonetkę. Policja sprawdza jednak nagrania z kamer CCTV, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.