Ogień niszczy wypożyczalnię motocykli w Patongu

Patong –

Pożar zniszczył wypożyczalnię motocykli i uszkodził 25 motocykli na łączną kwotę ponad trzech milionów bahtów.

Strażacy z gminy Patong zostali powiadomieni o pożarze w środę (2 lipca) o godzinie 40:19.th) wczesnym rankiem w wypożyczalni motocykli na Na Nai Road w Patongu. Strażacy z pięcioma wozami strażackimi i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i zastali mocno płonącą wypożyczalnię motocykli.

Opanowanie ognia zajęło strażakom około pół godziny z powodu silnego wiatru. Wypożyczalnia motocykli i 25 motocykli zostało zniszczonych. Koszt szkód szacuje się na co najmniej trzy miliony bahtów. Pobliski sklep z makaronem również został uszkodzony przez pożar. Na szczęście nikogo nie było w sklepie i nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Przypuszcza się, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Jednak policja kryminalistyczna prowadzi dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny pożaru.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.