Żółw morski uratowany po tym, jak utknął w sieci rybackiej na plaży Phuket

Phuket -

Żółw morski został uratowany po tym, jak utknął w sieci rybackiej na plaży w Thalang.

Szef Parku Narodowego Sirinat, pan Sorasak Rananan, powiedział Phuket Express, że w środę (19 lipcath) znaleźli żółwia morskiego, który utknął w sieci rybackiej na plaży Nai Yang w Sakoo. Żółw morski został porwany przez silne fale.

Sieć rybacka została powoli przecięta i usunięta z żółwia. Żółw został ranny w płetwę i skorupę. To był żółw morski Olive Ridley. Żółw miał 62 centymetry długości.

Żółw został zabrany do Phuket Marine Biological Center w Wichit w celu leczenia.

Podobne artykuły:

Żółw morski został uratowany po tym, jak utknął w sieci rybackiej na plaży na Thalang.

Urząd Morski Phuket wydał kolejne ostrzeżenie, że małe łodzie mają tymczasowy zakaz opuszczania portów na otwarte morze z powodu niesprzyjającej pogody do 20 lipcath, 2023.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.