Małe łodzie w Phuket nadal mają tymczasowy zakaz opuszczania portów

Phuket -

Urząd Morski Phuket wydał kolejne ostrzeżenie, że małe łodzie mają tymczasowy zakaz opuszczania portów na otwarte morze z powodu niesprzyjającej pogody do 20 lipcath, 2023.

Nasza poprzednia historia:

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie, że małe łodzie będą miały tymczasowy zakaz opuszczania portów na otwarte morze z powodu niesprzyjającej pogody do 18 lipca 2023 r.

Szef biura morskiego w Phuket, pan Nachapong Pranit, powiedział Phuket Express, że według Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) na Morzu Andamańskim występują ulewne deszcze wraz z silnymi falami, sięgającymi trzech metrów wysokości na otwartym morzu lub ponad trzy metrów wysokości w obszarach burzowych do 20 lipcath, 2023.

Urząd Morski Phuket wydał we wtorek (18 lipca) ostrzeżenie dla kapitanów łodzi, aby zachowali większą ostrożność podczas podróży na morzu. Małe łodzie o długości mniejszej niż 10 metrów mają ZAKAZ opuszczania portów na otwarte morze do czwartku (20 lipca)th), jeden.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.