Kierowca z Phuket twierdzi, że religijny amulet uratował mu życie w wypadku ciężarówki

Phuket -

Kierowca pickupa, który uniknął poważnych obrażeń po tym, jak uderzył w inną ciężarówkę w Rassada wierzy, że pomógł mu jego specjalny religijny amulet, a także obwinił mokrą drogę za spowodowanie wypadku.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku około godziny 1:00 w piątek (21 lipca).st) na Chalerm Phrakiet Rama 9 Road (obwodnica) w Rassada, Mueang Phuket.

Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, znaleźli na drodze uszkodzoną ciężarówkę i drugą większą ciężarówkę.

Kierowca pickupa powiedział, że zanim stracił panowanie nad pojazdem, padał deszcz. Doznał jedynie drobnych zadrapań. Powiedział, że przed poważnymi obrażeniami chroni go jego słynny religijny amulet.

Jednak policja w Phuket kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych możliwych działań prawnych związanych z odpowiedzialnością za wypadek.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.