Napad na bar w Thalang za sprzedaż alkoholu po ustawowym terminie zamknięcia

Thalang –

Bar w Thalang został napadnięty za sprzedaż alkoholu po ustawowym czasie zamknięcia.

Oficerowie dystryktu Thalang pod dowództwem dyrektora administracyjnego Thalang, pana Panjaponga Boonjana, oraz policja Sakoo pod dowództwem podpułkownika Nopparuj Sukkree dokonali nalotu na bar o nazwie „Suk Niyom” w Sakoo, Thalang o godzinie 3:00 rano w sobotę wczesnym rankiem (22 lipca).

Pan Panjapong powiedział Phuket Express, że stwierdzono, że bar sprzedawał alkohol po ustawowej godzinie zamknięcia, czyli o 2:00. Właściciel baru został przewieziony na komisariat policji w Sakoo, gdzie postawiono mu zarzut sprzedaży alkoholu po wyznaczonym czasie. Właściciel baru podobno przyznał się do zarzutów.

Podobny artykuł:

Bar w Thalang został napadnięty po raz drugi w ciągu kilku miesięcy po anonimowych skargach dotyczących rzekomego otwarcia poza ustawową godziną zamknięcia 2:00 w nocy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.