Nietrzeźwy Rosjanin uszkadza wiele samochodów zatrzymanych przez policję w Phuket za pomocą paralizatorów

Phuket -

Nietrzeźwy Rosjanin został zatrzymany przez policję w Phuket za pomocą paralizatora (pistoletu elektrycznego) po tym, jak stwierdzono, że uszkadzał wiele samochodów w Wichit.

Policja z Wichit powiedziała Phuket Express, że zostali powiadomieni przez lokalnych mieszkańców, że w piątek po południu (21 lipca) obcokrajowiec uszkodził samochody przed blokiem mieszkalnym w pobliżu domu towarowego w Wichitst).

Zespół około 10 policjantów pod dowództwem podpułkownika Anuraka Parinyasathirakana szybko przybył na miejsce zdarzenia cztery minuty po pierwotnym wezwaniu. Cudzoziemiec trzymał otwieracz do butelek i nie chciał współpracować, groził funkcjonariuszom policji i nie był w stanie właściwie się porozumieć z powodu bariery językowej i odurzenia. Policja użyła paralizatora i drewnianej pałki, aby zatrzymać cudzoziemca, przewracając go na ziemię. Niezidentyfikowany cudzoziemiec został przewieziony do miejscowego szpitala na badania fizykalne i psychiatryczne.

Szef policji w Wichit, pułkownik Chatree Choookaew, powiedział Phuket Express, że obcokrajowiec to 26-letni Rosjanin, ale nie podał jego imienia. Rosjanin uszkodził cztery samochody, a wszyscy właściciele samochodów złożyli doniesienia policyjne przeciwko Rosjaninowi o pokrycie kosztów szkód.

Przyczyna zaskakującego zachowania Rosjanina jest nadal nieznana - poinformowała policja, która pozwoliła mu wytrzeźwieć przed przesłuchaniem z pomocą tłumacza i przedstawieniem rachunku za szkody w pojeździe.

Nie było również od razu wiadomo, czy mężczyzna zostanie skierowany do tajlandzkiego urzędu imigracyjnego w celu podjęcia ewentualnych działań, takich jak deportacja i/lub umieszczenie na czarnej liście.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.