Ciężarówka przewraca się i tymczasowo blokuje przejście podziemne w Wichit

Wichit –

Ciężarówka przewróciła się i tymczasowo zablokowała przejście podziemne dla ruchu w Wichit.

Policja w Wichit została powiadomiona o wypadku o godzinie 10:45 w piątek (21 lipca) przy wjeździe do przejścia podziemnego Darasamut na północnym pasie.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali przewróconą ciężarówkę z rozlanym olejem na jezdnię. Kierowca, 20-letni Ronnachai Insut, który nie odniósł obrażeń, powiedział policji, że wraca do Surat Thani. Pojazd przed nim natychmiast zahamował, zanim stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się.

Przejście podziemne było tymczasowo zamknięte przez około godzinę, podczas gdy ciężarówka była usuwana, a droga była czyszczona.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.