Umierająca kobieta z Phuket przekazuje swoje narządy potrzebującym pacjentom, uhonorowanym przez szpital Vachira i Czerwony Krzyż

Phuket —

Szpital Vachira Phuket i Tajskie Stowarzyszenie Czerwonego Krzyża uhonorowały 26-letnią Tajkę, która oddała swoje nerki, wątrobę i śledzionę potrzebującym pacjentom.

Akt najwyższej hojności miał miejsce w piątek, 21 lipca, w szpitalu Vachira Phuket, gdzie zespół chirurgów ze szpitala Siriraj przeprowadził operację przeszczepu 26-letniej dawcy narządów, aby spełnić jej ostatnią wolę pomocy innym.

Śmiertelnie chora dawczyni, której nazwisko zostało utajnione przez szpital, oddała swoje nerki, wątrobę i śledzionę oczekującym pacjentom w szpitalu Vachira Phuket. Jej szlachetny czyn dał życie potrzebującym i stworzył wieczną korzyść dla społeczeństwa, poinformował szpital w poście na Facebooku.

Zespół chirurgiczny z powodzeniem przeprowadził procedury przeszczepu. Następnie zespół szpitala i przedstawiciele Tajskiego Czerwonego Krzyża zebrali się przed ciałem dawcy, aby uczcić jej śmierć.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.