Para aresztowana z 27,000 900 pigułek metamfetaminy i XNUMX gramów metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Para została aresztowana z ponad 27,000 900 tabletek metamfetaminy i XNUMX gramów krystalicznej metamfetaminy w Kathu.

Zespół policji Kathu pod dowództwem podpułkownika Chayaphona Punaruemita aresztował 39-letniego Weerawonga „Nueng” Noijana z Patong i panią Bulin „Fon” Daecha z Kathu. Zostali aresztowani w wynajmowanym pokoju na Soi Thida w Kathu.

Przejęto od nich 27,503 905.98 pigułek metamfetaminy, XNUMX gramów krystalicznej metamfetaminy, ręcznie robiony pistolet z trzema kulami, samochód i sześć motocykli.

Podpułkownik Chayaphon powiedział Phuket Express, że aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja otrzymała cynk, że podejrzani byli znaczącymi handlarzami narkotyków, którzy sprzedawali nielegalne narkotyki w rejonie Kathu. Zostali przewiezieni na komisariat policji w Kathu, gdzie postawiono im zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.