Mężczyzna aresztowany za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach

Patong –

Mężczyzna został aresztowany za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Policja Patong powiedziała Phuket Express w niedzielę wieczorem (23 lipca), że otrzymała skargi, że fajerwerki były sprzedawane i wystawiane na Patong Beach i stały się uciążliwe dla mieszkańców i turystów.

Policja Patong przeprowadziła później inspekcję Patong Beach. Zatrzymali mężczyznę, którego nie zidentyfikowali. Zabrano mu kolekcję fajerwerków. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzut sprzedaży fajerwerków bez pozwolenia.

Jest to część regularnej walki ze sprzedażą nielegalnych fajerwerków na Patong Beach, jak widać poniżej.

Kobieta została aresztowana za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Gmina Patong ostrzegła opinię publiczną, że żadne fajerwerki ani pływające latarnie nie są dozwolone na żadnym wydarzeniu, chyba że urzędnicy Patong udzielą specjalnej zgody, a kara jest surowo egzekwowana.

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.