Fajerwerki przechwycone na plaży Patong

Patong –

Na plaży Patong skonfiskowano pięć fajerwerków.

Zastępca szefa policji w Patong, podpułkownik Somphon Surin, powiedział Phuket Express, że w poniedziałek wieczorem (24 lipcath) skontrolowali Patong Beach pod kątem bezpieczeństwa turystów i trwającej rozprawy z fajerwerkami.

Znaleźli dwa duże fajerwerki i trzy średniej wielkości fajerwerki ukryte w czarnej plastikowej torbie na zaparkowanym motocyklu. Przedmioty te zostały skonfiskowane, ale nie ustalono właściciela.

Jest to część regularnej walki ze sprzedażą nielegalnych fajerwerków na Patong Beach, jak widać poniżej.

Mężczyzna został aresztowany za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Gmina Patong ostrzegła opinię publiczną, że żadne fajerwerki ani pływające latarnie nie są dozwolone na żadnym wydarzeniu, chyba że urzędnicy Patong udzielą specjalnej zgody, a kara jest surowo egzekwowana.

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.