Kobieta w ciąży została ranna po częściowym utknięciu w kanalizacji w mieście Phuket

Phuket -

Ciężarna kobieta została ranna po tym, jak jej noga utknęła w kanalizacji w mieście Phuket.

Strona Newshawk Phuket na Facebooku otrzymała we wtorek (25 lipca) skargę od pieszegoth). Według skargi ciężarna Tajka, której nazwisko zostało utajnione, spacerowała ze swoim młodszym bratem chodnikiem Patipat Road w Talad Nuea w mieście Phuket. Ciężarna kobieta zraniła się w prawą nogę po tym, jak utknęła w pękniętym odpływie wody przed słynną restauracją z makaronem.

Personel sklepu z makaronem powiedział lokalnym wiadomościom, że wcześniej umieszczali pachołek drogowy na pękniętym odpływie wody, aby ostrzec pieszych, ale policja poprosiła ich o usunięcie go. Personel sklepu z makaronem powiedział, że wielu pieszych wpadło do dziury, która jest własnością miasta, a nie sklepu.

Kobieta podobno prosi odpowiednie strony o wzięcie odpowiedzialności za jej obrażenia, a także o naprawę odpływu, aby uniknąć obrażeń u kogokolwiek innego.

Jak dotąd nie otrzymała żadnej oficjalnej odpowiedzi od władz miasta Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.