Matka żółwia skórzastego próbuje złożyć jaja na plaży Karon 

Karon, Phuket –

Matka żółwia skórzastego próbowała złożyć jaja w pobliżu hotelu na Karon Beach.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) został powiadomiony o incydencie przez pracownika niezidentyfikowanego hotelu w pobliżu Karon Beach we wtorek wieczorem (25 lipca).th).

Pan Suthep Juealaong z DMCR powiedział Phuket Express, że udali się na plażę Karon i znaleźli żółwia skórzastego, który ważył około 300 kilogramów. Matka żółwia morskiego szukała miejsca do złożenia jaj. Było około trzech potencjalnych gniazd, ale w środku nie znaleziono jaj.

Uważa się, że żółw morski ze skóry matki powróci za kilka dni, aby ponownie złożyć jaja.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.