KOMUNIKAT PRASOWY: KONIEC ZAMROŻONYCH EMERYTUR DLA EKSPATÓW Z BRYTYJII W TAJLANDII

Tajlandia-
Utworzono nową stronę i powiązaną grupę, aby pomagać i wspierać kampanię „Wyeliminować zamrożone emerytury” – nasza strona koncentruje się na dotkniętych chorobą Brytyjczykach, którzy mieszkają w Tajlandii.

Zamrożone emerytury państwowe to praktyka rządu brytyjskiego polegająca na „zamrażaniu” brytyjskich emerytur państwowych (tj. mieszkają w większości innych krajów, poza krajami Wspólnoty Europejskiej i kilkoma innymi krajami, które mają umowy o wzajemności z Wielką Brytanią.

Tajlandia nie należy do tych krajów, które zawarły wzajemne umowy z Wielką Brytanią.
Mamy nadzieję, że zaangażuje się w to jak najwięcej brytyjskich emigrantów w Tajlandii, których to dotyczy.
CO MOŻESZ ZROBIĆ?

🌐 POŁĄCZ SIĘ z innymi brytyjskimi ex-patami w Tajlandii. Twoja sieć jest Twoją siłą, a razem jesteśmy silniejsi.

📢 KOMUNIKUJ SIĘ z przyjaciółmi i rodziną w Wielkiej Brytanii. Zachęć ich do zaangażowania się w naszą kampanię, podnoszenia świadomości i zachęcania do działania. Ich głos ma znaczenie!

💬 DOŁĄCZ i wchodź w interakcję z innymi stronami i grupami FB walczącymi o tę samą sprawę. Nadszedł czas, abyśmy zjednoczyli nasze wysiłki i walczyli jako jedność!

✅ ZAREJESTRUJ SIĘ, aby głosować w wyborach w Wielkiej Brytanii, jeśli się kwalifikujesz. Twój głos może coś zmienić! Ustawa wyborcza 2022 zapewnia Ci prawo do głosowania, niezależnie od tego, jak długo mieszkasz za granicą, znosząc zasadę 15 lat.

📨 WSPÓŁPRACUJ z decydentami. Dotrzyj do swojego ostatniego zarejestrowanego posła, użyj swojego głosu i wezwij do zakończenia zamrożonych emerytur.

Liczy się każde działanie i każdy głos ma znaczenie. Razem możemy coś zmienić. Wszystko zaczyna się od Ciebie – co TY możesz zrobić dzisiaj, aby coś zmienić? Pamiętaj, zwięzła i przekonująca komunikacja to podstawa.

LINK DO STRONY ODDZIAŁU W TAJLANDII DO POLUBIENIA:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100094586570644

LINK DO GRUPY ODDZIAŁÓW W TAJLANDII, ABY DOŁĄCZYĆ:
https://www.facebook.com/groups/307159938448984

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY GŁOSOWAĆ TUTAJ:
https://www.gov.uk/register-to-vote

LINK DO GŁÓWNEJ GRUPY „END FROZEN PENSIONS”:
https://www.facebook.com/endfrozenpensions/

LINK DO GŁÓWNEJ STRONY INTERNETOWEJ „END FROZEN PENSIONS”:
https://endfrozenpensions.org

PODPISZ PETYCJĘ W SPRAWIE ZAKOŃCZENIA ZAMROŻONYCH EMERYTUR
https://www.change.org/p/tell-the-political-parties-to-end-frozen-pensions?

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.