Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Mości Króla Tajlandii

Krajowy —

W ten piątek, 28 lipca, przypada 71. rocznica królewskich urodzin króla Vajiralongkorna, obecnego monarchy Tajlandii.

Ponadto urodziny króla Vajiralongkorna to święto narodowe w Tajlandii, obchodzone podczas ważnych ceremonii religijnych i królewskich w całym kraju. Król urodził się 28 lipca 1952 roku w willi Ambara w pałacu Dusit w Bangkoku. Jest jedynym synem króla Bhumibola Adulyadeja i królowej Sirikit oraz drugim z czworga dzieci.

W wieku 20 lat został koronowany przez swojego ojca. Rządzi jako król Tajlandii od 2016 roku, po śmierci ojca.

W dniu urodzin króla urzędy państwowe, w tym urząd imigracyjny, oraz główne oddziały banków w całym kraju są zamknięte. Inne firmy również mogą zostać zakłócone. Portrety i flagi króla są wyświetlane w domach, budynkach publicznych i firmach w całym kraju, aby wyrazić lojalność. Ludzie przyozdabiają się w żółtych strojach, w kolorze króla, aby okazać szacunek Jego Królewskiej Mości.

Święto to czas, w którym Tajowie świętują swojego króla i okazują swój patriotyzm. Pattaya News składa serdeczne życzenia trwałego zdrowia i dobrego samopoczucia Jego Królewskiej Mości w nadchodzących latach.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/