Australijski emigrant uratowany po tym, jak próbował się powiesić na poczcie w Phuket

Phuket -

36-letni emigrant z Australii został uratowany po tym, jak próbował powiesić się na płocie w urzędzie pocztowym w Rawai.

Szef policji Chalong, pułkownik Eakkarat Plaiduang, powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni o niepokojącym incydencie od niezidentyfikowanego mieszkańca okolicy w piątek wieczorem (28 lipca)th), że cudzoziemiec był nieprzytomny i znaleziony wiszący na płocie w Urzędzie Pocztowym Rawai. Dobry Samarytanin sprowadził tego mężczyznę, zanim wezwali pogotowie.

Policja przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć 36-letniego Australijczyka, który leżał nieprzytomny na ziemi (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska ze względu na delikatność sytuacji). Został przewieziony do pobliskiego szpitala. Pułkownik Eakkarat powiedział Phuket Express, że Australijczyk jest emigrantem, który mieszka w Phuket i mieszka tam od jakiegoś czasu.

Personel medyczny Chalong powiedział policji, że Australijczyk to ta sama osoba, która trafiła do szpitala w piątek rano (28 lipca) cierpiąca na epilepsję, ale odmówiła leczenia.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, sięgnij po pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytan z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.