Zagraniczny turysta zaginął po kąpieli na Freedom Beach w Phuket

Karon –

Turysta z Senegalu zaginął po tym, jak poszedł popływać w morzu na Freedom Beach w Karon na Phuket.

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii zostało powiadomione o incydencie w piątek (28 lipca).th) z Centrum Pomocy Turystycznej w Phuket (TAC). Turysta, pan Cheikhonuna Ba, lat 22, narodowości senegalskiej, zaginął po tym, jak poszedł popływać na Freedom Beach.

Podobno poszedł pływać z trzema innymi przyjaciółmi po wzburzonych wodach. Troje z nich zostało uratowanych, ale pan Ba ​​zaginął. Około dziesięciu nurków ratowniczych i ratowników wyruszyło na poszukiwania, ale nie powiodło się to z powodu silnych wiatrów i fal.

Poszukiwania zostaną wznowione, gdy pozwolą na to warunki pogodowe, ale prawdopodobnie przekształcą się w operację ratowniczą zamiast ratunkową.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.