Sprzedawca makaronu w mieście Phuket został ranny po tym, jak nagle boczne drzwi autobusu się otworzyły

Phuket -

Sprzedawca makaronu w mieście Phuket odniósł obrażenia po tym, jak boczne drzwi autobusu nagle się otworzyły.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku w Poon Phon, Talad Yai na początku tego tygodnia. Przybyli na miejsce zastali przewrócony wózek boczny motocykla, który należał do niezidentyfikowanego sprzedawcy makaronu. Sprzedawczyni makaronu złamała rękę i zraniła się w głowę. Natychmiast została przewieziona do szpitala.

Świadkowie powiedzieli, że boczne drzwi autobusu, które należą do przechowalni bagażu, przypadkowo nagle się otworzyły. Boczny motocykl jechał w pobliżu autobusu, zanim został uderzony i przewrócony. Kierowca autobusu udzielił pomocy poszkodowanej kobiecie i wziął na siebie odpowiedzialność za akcję - dodał policjant, a dzięki jego współpracy prawdopodobnie nie został prawnie pociągnięty do odpowiedzialności.

Policja miasta Phuket ukryła nazwisko przewoźnika autobusowego i nazwisko kierowcy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.