Kierowca ginie po zderzeniu motocykla z ciężarówką z cementem w Chalong

Chalong –

Informacje o nowościach:

Motocyklista został uznany za zmarłego po zderzeniu jego motocykla z ciężarówką z cementem w Chalong.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w czwartek (27 lipca).th) na Chao Fa West Road, w pobliżu skrzyżowania Baan Chalong School.

Przybyli na miejsce zastali nieprzytomną niezidentyfikowaną kobietę. W pobliżu znaleźli uszkodzony motocykl i ciężarówkę z cementem. Jeździec został przewieziony do lokalnego szpitala, gdzie po przyjeździe stwierdzono zgon.

Policja w Chalong sprawdza nagrania z monitoringu w pobliżu w celu dalszego dochodzenia i podjęcia dalszych kroków prawnych.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.