Jeździec trzymający telefon komórkowy został ranny, gdy jej motocykl zderzył się z samochodem w Thalang – WIDEO

Thalang –

Motocyklistka, która trzymała telefon komórkowy, odniosła kilka obrażeń, gdy jej motocykl zderzył się z samochodem w Thalang.

Wideo z kamery samochodowej pokazało incydent w środę (26 lipca).th) po południu na drodze w pobliżu skrzyżowania w Thalang.

Motocyklistka, która trzymała telefon komórkowy i nie została zidentyfikowana, właśnie przeszła przez ulicę. Samochód jadący z tyłu zderzył się z motocyklem. Jeźdźczyni odbiła się od drogi, ale nadal mocno trzymała telefon motocyklowy.

Film znajduje się poniżej, ale wrażliwi widzowie powinni zachować dyskrecję.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.