Thalang najwyższy dla przypadków gorączki denga w Phuket

Thalang –

Urząd Zdrowia Publicznego Prowincji Phuket informuje, że największą liczbę przypadków dengi stwierdzono w Thalang.

Nasze poprzednie historie:

Tajlandia odnotowała ciągły wzrost przypadków gorączki denga w 18 prowincjach, w tym Chonburi, Phuket i Bangkoku, poinformował Departament Kontroli Chorób w poniedziałek, 24 lipca.

Phuket nadal walczy z gorączką denga, której rozprzestrzenianie się na tym obszarze wzrasta.

Teraz aktualizacja:

Zastępca Głównego Urzędu Zdrowia Publicznego w Phuket, lekarz Mueanprae Boonlom, powiedział Phuket Express o dużej liczbie przypadków w czwartek (27 lipca)th).

Przypadki gorączki denga są coraz częściej wykrywane we wszystkich trzech głównych dzielnicach Phuket, czyli Mueang Phuket, Kathu i Thalang. Niedawny raport oparty na danych od stycznia do lipca wykazał, że najwyższe liczby były w Thalang. W sumie było 577 przypadków gorączki denga. Spośród nich 295 to mężczyźni, a 282 to kobiety.

Nie zgłoszono żadnych zgonów. Jeśli jednak liczba przypadków będzie nadal rosła, w przyszłości mogą zostać zgłoszone zgony, ostrzegł Boonlom.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.