AKTUALIZACJA: Ciało zaginionego senegalskiego turysty wyrzucane jest na brzeg w Karon, Phuket

Karoń —

Ciało zaginionego senegalskiego turysty wyrzuciło dziś na brzeg w dystrykcie Karon w Phuket po tym, jak zaginął na wzburzonym morzu 28 lipca.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Turysta z Senegalu zaginął po kąpieli w morzu na Freedom Beach w Karon na Phuket.

A teraz nasz raport:

Ciało zaginionego Senegalczyka, pana Cheikhonuna Be, lat 22, znaleziono na Freedom Beach w pobliżu miejsca, w którym zgłoszono jego zaginięcie w piątek.

Zaginął we wzburzonych wodach na Freedom Beach w dystrykcie Karon w dzielnicy Mueng na Phuket po pływaniu z trzema przyjaciółmi. Ci ostatni zostali uratowani i przeżyli.

Ratownicy z Morskiego Centrum Ratownictwa wraz z 10 ratownikami prowadzili akcję poszukiwawczo-ratowniczą niezwłocznie po otrzymaniu powiadomienia o zdarzeniu.

Naval Security Operations Center Region 3 wysłał wyspecjalizowany zespół do pomocy w misji ratunkowej. Jednak napotkali trudności w zlokalizowaniu zaginionego turysty ze względu na wzburzone warunki na morzu. Ostatecznie ciało turysty zostało znalezione na plaży Freedom Beach o 6:50 dzisiaj, 30 lipca 2023 r.

Według szpitala Vachira Phuket potwierdzono, że zmarły był zaginionym Senegalczykiem. Władze ostrzegają przed pływaniem w obecnie wzburzonym morzu.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.