Gubernator Phuket zarządza inspekcję sklepu z fajerwerkami

Phuket -

Gubernator Phuket zarządził kontrole w sklepach z fajerwerkami.

Nasza poprzednia historia:

Co najmniej 118 osób zginęło, 200 zostało rannych, a ponad 29 rodzin ucierpiało, wiele z nich zostało zniszczonych po eksplozji magazynu fajerwerków w dzielnicy Su-Ngai Kolok późnym sobotnim popołudniem (XNUMX lipca).th).

Teraz nasza aktualizacja:

W niedzielę (30 lipca) skontrolowano jedenaście sklepów z fajerwerkami w dzielnicy Mueang Phuket.th) przez urzędników Urzędu Okręgowego Mueang Phuket na polecenie gubernatora Phuket, Naronga Woonciewa.

Operatorzy fajerwerków są kontrolowani w celu sprawdzenia ich pod kątem procedur przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, i zostali ostrzeżeni, aby zachować większą ostrożność podczas transportu fajerwerków w celu zapewnienia bezpieczeństwa publicznego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.