Żółw morski znaleziony martwy na plaży Phang Nga

Phangnga –

Żółw morski został znaleziony martwy na plaży w ttajska dzielnica Mueang.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (31 lipcast) zostali powiadomieni przez lokalnych mieszkańców, że na plaży w Thai Mueang znaleziono martwego żółwia morskiego.

DMCR przybył na plażę, aby znaleźć martwego żółwia morskiego Olive Ridley. Miał 60 cm szerokości i 60 cm długości. Nie udało się ustalić jego płci ani przyczyny śmierci, ponieważ zaczął się rozkładać. Martwy żółw morski został pochowany na plaży.

Powiązane historie:

Żółw morski został znaleziony martwy, złapany w sieci rybackie na plaży w Phang Nga.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.