Mężczyzna z Tajlandii zaginął po kąpieli na plaży Phuket

Phuket -

Tajlandczyk zaginął po tym, jak poszedł popływać w morzu, ignorując czerwone flagi na plaży w Thalang.

Policja Cherng Talay została powiadomiona o incydencie w niedzielę (30 lipca).th) po południu na Surin Beach. Przybyli nurkowie ratowniczi, a pociąg Phuket Express dotarł na plażę, gdzie wywieszono czerwone flagi zakazujące pływania z powodu silnego wiatru i fal.

Według świadków niezidentyfikowany Taj poszedł popływać w morzu ze swoimi przyjaciółmi. Dwóch z nich wróciło na plażę po uderzeniu przez duże fale. Jednak jednego z nich wciąż brakowało. Mężczyzna był pracownikiem fizycznym, który właśnie przybył do Phuket po raz pierwszy. Poszukiwania zostały wstrzymane z powodu silnego wiatru i fal.

Powiązane historie:

Turysta z Senegalu zaginął po tym, jak poszedł popływać w morzu na Freedom Beach w Karon na Phuket.

Ciało zaginionego senegalskiego turysty wyrzuciło dziś na brzeg w dystrykcie Karon w Phuket po tym, jak zaginął na wzburzonym morzu 28 lipca.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.